Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про продовження дії договору

про встановлення особистого строкового сервітуту

 

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, Законом України „Про державний земельний кадастр”, пп. 34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р I Ш И Л А:

1. Продовжити дію договору про встановлення особистого строкового сервітуту, укладеного між Броварською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Аорта», право користування (сервітут) зареєстроване у Державному реєстрі прав 05.11.2014року за №7643184, на земельну ділянку площею 0,0035га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування тимчасової споруди – павільйону №4 для здійснення підприємницької діяльності із торгівлі фасованими товарами з тривалим терміном зберігання без приготування продуктів харчування) – землі житлової та громадської забудови, по бульв. Незалежності в районі розміщення буд. №10. Встановити термін дії сервітутудо 20.07.2021року. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:027:0011.

2. Попередити особу, зазначену в п.1 цього рішення, про необхідність укладення до 20.09.2018 року договору про встановлення особистого строкового сервітуту. У випадку не оформлення договору, міська рада буде розглядати питання про припинення права користування землею.

3. Попередити особу, зазначену в п. 1 цього рішення, про необхідність проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

4. Договором про встановлення особистого строкового сервітуту передбачити право Броварської міської ради змінювати плату за користування земельною ділянкою після зміни нормативної грошової оцінки земель м. Бровари.

У випадку відмови користувача змінити плату Договір може бути розірваний Броварською міською радою в односторонньому порядку.

5. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договору, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                           І.В.Сапожко

 

м. Бровари

від 20 липня 2018 року

№ 996-43-07

Коментарі