Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.07.2018  №  110-ОД

м. Бровари

 

 

 

 

Про створення робочої групи

з метою виявлення дітей, стосовно

яких не проведено реєстрацію народження

 

На підставі звернення начальника Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Київській області  Мальченко Л.В. на виконання доручення Головного територіального управління юстиції у Київській області №1605-3.1-1 від 07.05.2018 року, щодо доручення Міністерства юстиції України №4857/16.1.3/32-18 від 23.04.2018 стосовно належного виконання завдань, визначених Планом дій з реалізації Національної стратегії  у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.2015 року №1393, та в рамках реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!», з метою відвідування дошкільних загальноосвітніх навчальних закладів міста, ромських поселень (окрім сімей даної категорії громадян), з метою виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження, для всебічної координації спільних зусиль, спрямованих на вирішення проблем, пов’язаних з отриманням ідентифікаційних документів та свідоцтв про народження громадянами, які проживають на території міста Бровари Київської  області, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.   Створити робочу групу у складі:

- Виноградової Л.М.  – керівник групи, заступник міського голови;

- Мальченко Л.В.  – заступник керівника групи, начальник Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області;

- Стародуб С.А. – заступник начальника Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області – секретар робочої групи;

 

Члени робочої групи:

 

- Маліборська Є.В. – завідуюча сектору служби у справах дітей та сім'ї Броварської міської ради Київської області;

- Джуракулова О.О. – головний спеціаліст Броварського РВ УДМС України в Київській області;

- Скочипець А.М. – головний спеціаліст управління соціального захисту населення  Броварської міської ради Київської області.

2   Робочій групі здійснювати постійний контроль за вирішенням проблем, пов’язаних з отриманням ідентифікаційних документів та свідоцтв про народження фізичних осіб.

3.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                               Г.П. Голубовський

Коментарі