Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27.06.2018 № 103-ОД

м. Бровари

 

 

Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади  м. Бровари

 

Розглянувши лист  фізичної особи-підприємця Лєтова Андрія Миколайовича  від 07 травня 2018 року та з метою раціонального використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 20 п. 4 статті 42, п. 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади  м. Бровари» та від 04.07.2002 № 65-04-24 «Про передачу повноважень, щодо управління майном», враховуючи рішення комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари (витяг з протоколу від 26.06.2018 № 13):

1.Надати фізичній особі-підприємцю Лєтову Андрію Миколайовичу в орендне користування частину нежитлового приміщення,  що перебуває на балансі виконавчого комітету Броварської міської ради та знаходяться по вул. Гагаріна, 18,  загальною площею 2,0 кв.м. терміном на 2 роки 11 місяців з цільовим використанням: розміщення кавового автомату.

2.Доручити управлінню комунальної власності Броварської міської ради оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

3. У разі не укладення договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття розпорядження, з вини заявника, розпорядження втрачає чинність в частині надання дозволу орендодавцю на укладання договору оренди з заявником.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                            Г.П. Голубовський

Коментарі