Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  19.06.2018  №  421

м. Бровари

 

 

 

 

Про надання дозволу на укладання 

договору оренди  частини житлового приміщення,

яке  малолітній дитині, позбавленій

батьківського піклування

та втрату чинності рішення виконкому

від 28.11.2017 року № 728

 

 

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 13.06.2018 року №24 з питання  надання дозволу на укладання  договору оренди житлового приміщення, яке належить дитині, позбавленій  батьківського піклування, відповідно до заяви *., керуючись статтями 71, 72 Цивільного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної з захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл *, матері-вихователю дитячого будинку сімейного типу,  на укладання договору оренди *  частини будинку № * по вулиці * в місті Бровари  Київської області, яка на праві приватної спільної часткової власності належить  малолітній  *р.н., яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради Київської області, терміном *.

2. Зобов`язати матір-вихователя * забезпечити внесення коштів за оренду  вищезазначеної частини будинку на рахунок  малолітньої *, * р.н. та надавати службі у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради звіт про стан житла та майна дитини, включаючи фінансовий звіт про рух коштів за оренду вказаної частини будинку.

 3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради  від 28.11.2017 року № 728 « Про надання дозволу на укладання договору оренди частини житлового приміщення, яке належить особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та малолітній дитині, позбавленій батьківського піклування». 

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови -

заступник міського голови                                                   Г.П. Голубовський

Коментарі