Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) інформує про те, що на 25-27 червня 2018 року планується візит делегації  УСПП до Латвії з метою проведення у м. Юрмала ділового форуму «Відкриття нових можливостей для взаємодії підприємців України та Латвії».

         У Форумі візьмуть участь бізнес-кола обох країн, представники Агентства інвестицій і розвитку Латвії, Міністерства економіки Латвії, інших державних структур та бізнес-асоціацій Латвії.

Учасники форуму матимуть змогу ознайомитись з особливостями ділового клімату Латвії та умовами ведення бізнесу в цій країні,  обговорити стан українсько-латвійського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва в контексті спільного входження до ринку ЄС.

В рамках форуму планується приділити особливу увагу наступним секторам:

  • Експортно-імпортні відносини між Україною та Латвією; особливості експорту до країн ЄС;
  • Відновлювальні джерела енергії, екологія;
  • Інвестиції та фінансування проектів;
  • Транспорт, логістика і розвиток транзитної інфраструктури;
  • Агропромисловість;
  • Інформаційні технології

 

На форумі можуть розглядатися й інші галузі за пропозицією української сторони.

Запрошуємо Вас увійти до складу делегації УСПП, яка відвідає Латвію і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 20 червня 2018 року підтвердити участь, заповнивши анкету.

Контактна інформація: тел. (044) 536 96 42, 279 16 21, e-mail: [email protected], [email protected]. Контактні особи: Куцева Світлана Геннадіївна, Блавдзевич Олександра Юріївна.

Коментарі