Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 21.05.2018 р. по 25.05.2018 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 

Працівниками  служби прийнято участь в трьох судових засіданнях.  Спеціалісти служби були присутні на одному судовому засіданні у розгляді кримінальної справи стосовно неповнолітньої дитини.

 

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

 

2018

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

638

2077

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

 

2018

батькам

дітям

Видано посвідчень

37

86

 

02 травня розпочато прийом заяв від батьків на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. За станом на 25.05.2018 прийнято 178 заяв.

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 25.05.2018р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

 

image

 

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 21.05.2018р. по 25.05.2018р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено  11 обстежень житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 18.05.2018 року працівниками Служби проведено  164 обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, з них 13 обстежень (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

 

На засіданні виконкому Броварської  міської  ради 22.05.2018 року було розглянуто 12  проектів  рішень  (із них: 9 рішень за результатами засідання комісії з питань захисту прав дитини 16.05.2018 року).

 

На виконання закону України «Про протидію торгівлі людьми», листа Міністерства соціальної політики України від 24.10.2014  №12456/0/14-14/59, п.2 спільного Плану заходів громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» та КОДА, в рамках виконання проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» 23.05.2018року у малій залі приміщення Броварської районної державної адміністрації спеціаліст сектору у справах сім’ї прийняла участь у круглому столі на тему: «Морально-етичні принципи у висвітленні проблеми торгівлі людьми в ЗМІ».

 

25.05.2018 року в приміщенні актової зали адміністративного будинку Броварської міської ради по вул. Гагаріна, б.18 відбувся семінар для опікунів/піклувальників на тему: «Забезпечення захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». 

На семінарі були розглянуті такі питання:

  1. Виконання опікунами, піклувальниками, обов’язків по належному догляду та утриманню за майном дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  2. Стягнення опікунами аліментів з батьків, які позбавлені батьківських прав.
  3. Оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в період літніх канікул 2018 року.
  4. Побудова емоційного комфорту в середовищі проживання дитини.
  5. Профілактика правопорушень у дитячому середовищі.

 

Головним спеціалістом – психологом служби проведено 9 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- консультативна допомога з питань психологічної підтримки дітей в ситуації розлучення батьків;

- корекції негативних поведінкових проявів дітей;

- конфліктні ситуації в сім’ї;

- діагностика вікового розвитку дитини;

- консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей.

 

Станом на 25.05.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 145 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 88 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 16 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 21 у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 9 дітей перебувають в сім`ї громадян, 3 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 6 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя, 1 дитина перебуває у спеціалізованому будинку дитини м. Боярка.

Також, на території міста функціонують 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 23 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  6 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прикріплені файли

Коментарі