Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

08.05.2018 року, рішенням виконкому Броварської міської ради №294, затверджено зміни до Положення про координаційну раду учасників АТО при виконавчому комітеті Броварської міської ради. В зв`язку з цим оголошується проведення загальних зборів членів учасників АТО, з метою створення нового складу Координаційної ради учасників АТО. Для участі у виборах членів Координаційної ради необхідно подати наступні документи:


- подання від громадської організації учасників АТО, зареєстрованої в м. Бровари, кандидатів в склад Координаційної ради. Подання має бути за підписом голови громадської організації;
- копія паспорта кандидата з відміткою про реєстрацію в м. Бровари.


Вказані документи надаються за адресою – Київська область, м. Бровари, бульвар Незалежності, 2, кабінет радника міського голови. Контактна особа - Каштанюк О.М. 0679926742. Документи подаються до 21.05.2018 року включно. Збори учасників АТО відбудуться 25.05.2018 року о 10 годині, за адресою Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, в приміщенні виконкому Броварської міської ради, другий поверх, зал засідань.

Коментарі