Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

Шановні ветерани війни та трудового фронту,

учасники визвольних рухів,

учасники бойових дій, шановні броварчани!

 

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дорогі наші ветерани, Вітаємо Вас з черговою річницею Перемоги над фашизмом!  Низький уклін Вам за Вашу мужність, стійкість і відвагу! За те, що вистояли, вижили, перемогли. За те, що відбудували нашу країну, рідний броварський край. Ви – наша гордість і наша слава. Ваші  знання і досвід, ставлення до ратного і громадського обов`язку – це високий взірець для наслідування.

 

Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Минуле України - це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому сьогодні, у цей нелегкий для країни час, наші воїни, які боронять Україну на її східних рубежах, беруть за приклад героїзм і ратний подвиг ветеранів Другої світової війни.

Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.

Честь і  слава Вам, захисники Вітчизни ! Мирного неба, здоров'я , добробуту і процвітання нашій Україні!

 

Міський голова                                                                                                    Ігор Сапожко 

 

 

image

Прикріплені файли

Коментарі