Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 02.04.2018 р. по 06.04.2018 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 

Працівниками  служби прийнято участь в 13-ти судових засіданнях.

Спеціалісти служби були присутні на двох судових засіданнях у розгляді кримінальних справ стосовно неповнолітніх дітей та на одному допиті неповнолітньої  дитини, яка вчинила злочин,  з метою захисту законних прав та інтересів дитини.

 

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

 

2018

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

636

2055

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

 

 

2018

батькам

дітям

Видано посвідчень

26

58

 

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 06.04.2018р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

 

image

 

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 02.04.2018р.  по 06.04.2018р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено  12 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей.   Загалом станом на 06.04.2018 року працівниками Служби проведено  110 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей з них 5 обстежень (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

На засіданні виконкому Броварської міської ради 03.04.2018 року було розглянуто та затверджено 8 рішень (за результатами засідання комісії з питань захисту прав дитини 28.03.2018 року).

04.04.2018 року відбулося тринадцяте засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 14 питань, а саме: про надання дозволу на відчуження житла та майна власниками, співвласниками та право користування яким мають діти (5 заяв); про надання дозволу на поділ спадкового майна (1 заява); про надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав (1 заява); про надання висновку до суду щодо визначення місця проживання малолітньої дитини (2 заяви); про визначення порядку участі у вихованні дитини (1 заява); про захист прав неповнолітнього (1 подання); про припинення функціонування прийомної сім’ї (1 заява); про взяття під соціальний супровід сімей (завершення або продовження соціального супроводу)- 2 подання ЦСССДМ.

За результатами Комісії буде підготовлено 8 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради, яке відбудеться 10.04.2018 року.

 

Головним спеціалістом – психологом служби проведено 10 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- діагностика вікового розвитку дитини;

- консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей;

- інтерв’ювання дітей, питання щодо яких розглядаються на комісії з питань захисту прав дитини.

Також, 04.04.2018 року в Київському обласному центрі соціально – психологічної реабілітації дітей (с. Копилів, Макарівського району) головним спеціалістом – психологом Служби проведено знайомство дитини, позбавленої батьківського піклування з матір’ю – вихователькою дитячого будинку сімейного типу. Наступна зустріч запланована на 11.04.2018 року.

 

Станом на 06.04.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 149 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 89 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 16 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 20  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 12 дітей перебувають в сім`ї громадян, 4 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 6 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя, 1 дитина перебуває у державному дитячому закладі.

Також, на території міста функціонують 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 23 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  7 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прикріплені файли

Коментарі