Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 10.04.2018 р. по 13.04.2018 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 

Працівниками  служби прийнято участь в семи судових засіданнях.

До Броварського міськрайонного суду подано два позови, саме: про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів по відношенню до двох батьків стосовно двох дітей та про право на шлюб для дитини позбавленої батьківського піклування.

 

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

2018

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

631

2053

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

 

 

2018

батькам

дітям

Видано посвідчень

26

58

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 13.04.2018р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

 

image

 

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 10.04.2018р.  по 13.04.2018р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено  2 обстеження  житлово-побутових умов проживання дітей.   Загалом станом на 13.04.2018 року працівниками Служби проведено  112 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей з них 5 обстежень (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

На засіданні виконкому Броварської міської ради 10.04.2018 року було розглянуто та затверджено 8 рішень (за результатами засідання комісії з питань захисту прав дитини 04.04.2018 року).

        

Головним спеціалістом – психологом служби проведено 3 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей;

- проходження корекційної програми стосовно особи, яка вчиняє насильство в сім’ї над дружиною.

Також, 11.04.2018 року в Київському обласному центрі соціально – психологічної реабілітації дітей (с. Копилів, Макарівського району) головним спеціалістом – психологом  Служби  проведено знайомство дитини, позбавленої батьківського піклування з матір’ю – вихователькою дитячого будинку сімейного типу.

 

13.04.2018 року відбулася міжвідомча зустріч суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Розглядалася одна заява  про фізичне насильство по відношенню матері до дитини. Фізичне насильство підтвердилося, родину буде взято під соціальний супровід.

 

Станом на 13.04.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 148 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 89 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 15 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 20  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 12 дітей перебувають в сім`ї громадян, 4 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 6 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя, 1 дитина перебуває у державному дитячому закладі.

Також, на території міста функціонують 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 23 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  6 прийомних сімей, в яких виховуються 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прикріплені файли

Коментарі