Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

29

проект

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання  юридичних та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Атіс-Плюс» площею 0,6153га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (для обслуговування комплексу) по вул. Анатолія Луценка, 26-в.

 

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність громадянці Чабур Наталії Іванівні площею 0,0070га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (торгівельний павільйон – магазин) по вул. Ярослава Мудрого, 36-б.

 

3.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність фізичній особі-підприємцю Семененку Сергію Сергійовичу  площею 0,0363 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Шолом-Алейхема,40.

 

4. Земельному відділу міської ради забезпечити укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договорів на виконання експертно-оціночних послуг.

 

5. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договорів.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

від_______________2018 року

№________________

Пояснювальна записка

Коментарі