Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 03.04.2018  № 224

 

 

 

Про проведення конкурсу з

перевезення пасажирів на міському 

автобусному маршруті загального

користування № 9 в м. Бровари

 

 

З метою покращення транспортного обслуговування, якості  пасажирських перевезень, обмеження монополізму при наданні транспортних послуг, вибору на конкурентних засадах юридичних, фізичних осіб, які забезпечуватимуть транспортне обслуговування в місті Бровари, відповідно до ст. 7, 43, 44, 46  Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»,   п.п. 2 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », керуючись рішеннями виконавчого комітету Броварської міської ради від 19.05.2015 № 285 „Про затвердження результату конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари” та від 28.07.2015 № 443 „Про організацію конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування  в м. Бровари”, виконавчий комітет Броварської міської ради 

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Провести конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 9 в м. Бровари (далі – конкурс) в травні-червні 2018 року.

2. Затвердити перелік об”єктів конкурсу, згідно з додатком 1.

3. Управлінню економіки Броварської міської ради розмістити в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу.

4. Здійснювати прийом документів для участі в конкурсі з 13.04.2018 року по    14.05.2018 року.

5. Доручити управлінню економіки Броварської міської ради приймати документи, реєструвати їх в журналі обліку та надавати консультації з питань проведення конкурсу.

6. Встановити, що участь у конкурсі для перевізників є безкоштовною.

7. Провести засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари (далі – конкурсний комітет):

- щодо розкриття конвертів № 1 для перевірки документів, наданих претендентами – перевізниками, 15.05.2018 року о 14 - 00 год. в малій залі міськвиконкому (каб. 204);

-   щодо розкриття конвертів № 2 та визначення переможців конкурсу 30.05.2018 року о 11 - 00 год.  в малій залі  міськвиконкому ( каб. 204 ).

8. Конкурсному комітету по факту проведення конкурсу надати результати   організатору конкурсу для затвердження в установленому законом порядку. 

9. Доручити голові конкурсного комітету - заступнику міського голови   Резніку О. В.  укласти договори на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 9 з переможцями конкурсу.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О. В.  

 

 Міський  голова                                                                                І. В. Сапожко                                                                 

Коментарі