Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  03.04.2018 № 227

м. Бровари

 

 

 

Про продовження терміну

перебування малолітньої дитини

в сім’ї патронатного вихователя

 

 

Розглянувши протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини від 28.03.2018 року №12, відповідно до подання служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради від 13.03.2018 року № 02-09.1-238, керуючись рішенням сесії Броварської міської ради від 21.12.2017 року № 773-36-07 «Про діяльність спеціалізованого формування Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Сім’я патронатного вихователя», керуючись підпунктом 7 пункту «б»  статті 32,  підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Продовжити термін перебування у сім’ї патронатного вихователя *, малолітнього *р.н.,  у зв’язку з тим, що по відношенню до матері дитини, *,  подано позов до суду щодо позбавлення її батьківських прав, а по відношенню до батька дитини, *, надано висновок до суду про відібрання дитини від батька без позбавлення його батьківських прав, до прийняття судом рішень.

2. Укласти договір про патронат над дитиною між виконавчим комітетом Броварської міської ради та сім’єю патронатного вихователя *.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                                     І.В.Сапожко

Коментарі