Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  03.04.2018 № 226

м. Бровари

 

 

 

 

 Про надання дозволу на відчуження

 житла, право користування

 яким має дитина

 

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 28.03.2018 року № 12 з питання надання дозволу на відчуження житла, право користування яким має дитина, відповідно до заяв ****., керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 242 Цивільного кодексу України,  постановою Кабінету Міністрів України  від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл *р.н.  на укладання договору дарування * частини квартири №* будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою  він має, від імені * на ім’я неповнолітнього, *р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.

2. Надати дозвіл батькам * та * на укладання договору дарування * частини квартири  № * будинку № *  по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою має їх неповнолітня донька, *р.н., від імені *на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

3. Надати дозвіл батькам* та * на укладання договору дарування житлового будинку № *  по вулиці * в місті Бровари Київської області та земельної ділянки, площею *, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка), кадастровий номер *, яка знаходиться за цією ж адресою, від імені *на ім’я *р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.

4. Надати дозвіл *на укладання договору дарування * частини квартири №* будинку №* по вулиці *в місті Бровари Київської області, право користування якою має її малолітня донька, *р.н., від імені * на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

5. Надати дозвіл  батькам * та *  на укладання договору дарування квартири №* будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою мають їх діти: *р.н., від імені * на ім’я *. Права дітей при цьому порушені не будуть.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                            І.В. Сапожко

Коментарі