Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 30.03.2018 № 49-ОД

м. Бровари

 

 

 

Про створення та організацію

роботи консультаційних пунктів

з питань цивільного захисту міста

 

 

На виконання Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», з метою забезпечення навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях та організації і проведення інформаційно-просвітницької роботи за місцем проживання, пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити на території міста мережу консультаційних пунктів  з питань цивільного захисту згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про порядок створення та забезпечення функціонування консультаційного пункту з питань цивільного захисту міста згідно з додатком 2.

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради спільно з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області надати методичну і практичну допомогу відповідальним особам щодо створення та організації роботи консультаційного пункту.

4. Керівникам комунальних підприємств Броварської міської ради «ЖЕК-1», «ЖЕК-2», «ЖЕК-3», «ЖЕК-4», «ЖЕК-5»:

4.1. Визначити приміщення для розташування консультаційного пункту та призначити відповідальну особу за його роботу своїми наказами в термін до 20.04.2018 року;

4.2. Розробити та погодити з відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради Положення про консультаційний пункт та інші документи, що регламентують його діяльність згідно з вимогами Типового положення в термін до 30.04.2018 року.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради.                                                                                                                            

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                             І.В.Сапожко

Коментарі