Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Від 28.03.2018 № 47-ОД
м. Бровари


Про утворення робочої групи
з проведення обстежень місць
з постійним та тимчасовим масовим
перебуванням людей у приміщеннях,
спорудах та будівлях, що належать
суб’єктам господарювання міста різної
форми власності


Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, керуючись ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою недопущення та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною безпекою, на об’єктах з постійним та тимчасовим масовим перебуванням людей у приміщеннях, спорудах та будівлях, що належать суб’єктам господарювання міста різної форми власності:
1. Утворити робочу групу з проведення обстежень місць з постійним та тимчасовим масовим перебуванням людей у приміщеннях, спорудах та будівлях, що належать суб’єктам господарювання міста різної форми власності (далі - робоча група) у складі, згідно з додатком 1.
2. Робочій групі:
2.1 Провести обстеження щодо пожежної безпеки місць з постійним та тимчасовим масовим перебуванням людей у приміщеннях, спорудах та будівлях, що належать суб’єктам господарювання міста різної форми власності згідно з графіком, додаток 2.
2.2 Підготувати інформацію на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Броварської міської ради за результатами обстежень.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 


Міський голова                                                                                                       І.В.Сапожко

Версії документу

Коментарі