Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою Переглянути інші версії »

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 19.03.2018 № 38-ОД 

м. Бровари

 

 

 

Про затвердження плану основних

заходів цивільного захисту міста

Бровари на 2018 рік

 

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 27.02.2018 року №105 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018 рік», з метою удосконалення готовності Броварської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області  у 2018 році, підвищення готовності та вдосконалення підготовки органів управління і сил цивільного захисту міста до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту міста Бровари на 2018 рік, згідно з додатком.

2. Керівникам  підприємств, установ та організацій, спеціалізованим службам цивільного захисту міста:

2.1. Розробити та затвердити відповідні плани основних заходів цивільного захисту на 2018 рік та подати копії зазначених планів до відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради до 30 березня 2018 року.

2.2. Звіти про виконання плану основних заходів, затвердженого цим розпорядженням та власних планів основних заходів цивільного захисту на 2018 рік подати до відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради: за перше півріччя - до 20 червня 2018 року, за рік - до 20 грудня 2018 року.

2.3. Пропозиції щодо  планування основних заходів цивільного захисту на 2019 рік подати до відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради до 01 липня 2018 року.

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради забезпечити підготовку та надання звітів до департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації про хід виконання плану основних заходів цивільного захисту за 2018 рік,  затвердженого цим розпорядженням: за перше півріччя  до 01 липня  2018 року, за рік - до 01 січня 2019 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 24.03.2017 року №47-ОД «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту міста на 2017 рік».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

 

Міський голова                                                                                      І.В.Сапожко

Версії документу

Коментарі