Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  21.03.18  №39-ОД

м.Бровари

 

 

 

Про закріплення мобільного

телефонного зв’язку

 

 

З метою налагодження оперативного реагування на звернення громадян у цілодобовому режимі, забезпечення належної роботи Сектору інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр» відділу роботи із зверненнями громадян Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Броварської міської ради, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Закріпити мобільні телефони з номерами: +380935006781, +380674834368 за Сектором інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр» відділу роботи із зверненнями громадян Центру надання адміністративних послуг ;
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку Красніковій О. А. - здійснювати оплату за послуги мобільного зв’язку, згідно з укладеним договором.
  3. Начальнику відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності Федуну Р. М.  провести інструктаж відповідальних, за якими закріплено телефони мобільного зв’язку,  щодо заборони використання службових телефонів мобільного зв’язку з особистих питань і оприлюднити інформаційне повідомлення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради та у місцевих ЗМІ про функціонування цілодобового контактного телефону для можливості  подання  усних звернень громадян.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами Кузнєцова К. В.

 

Міський голова                                                                     І. В. Сапожко

Коментарі