Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

25 лютого  зразковий хореографічний колектив «Феєрія» Броварської міської дитячої школи мистецтв демонстрував своє танцювальне мистецтво на І Міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів «DANSE GENERATION». У конкурсі брали участь майбутні та молоді балетмейстери (вихованці хореографічних колективів, учні шкіл мистецтв, ліцеїсти навчальних закладів мистецького спрямування, студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації) та молоді балетмейстери віком до 30 років.

 

Конкурс проходив на базі Київського інституту ім. Б.Грінченка. Цікаві та неординарні постановки в стилі модерн, фольк, джаз показували молоді балетмейстери та студенти вузів України та Британії. Колектив «Феєрія» представив на розсуд журі постановки в стилі «народна стилізація» нашого керівника Анни Євтушенко «Веснянка» та «Вербовая дощечка».

За свої творчі роботи вихованці «Феєрії» отримали диплом ІІ ступеню за постановку «Вербовая дощечка» та диплом Лауреата ІІ ступеню за постановку «Веснянка».

Вітаємо  молодого керівника та постановника Анну Валеріївну Євтушенко з хорошими результатами конкурсу. Бажаємо великих творчих успіхів та нових цікавих постановок!

 

image

 

Прикріплені файли

Коментарі