Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

 

 

05 березня  під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

 

Незважаючи на погодні умови, всі служби життєзабезпечення міста працювали у посиленому режимі, а енергоносії подавались до осель мешканців Броварів у безперебійному режимі. До робіт з розчищення території міста від снігу у суботу та неділю було залучено 37 одиниць спецтехніки комунальних служб міста, крім того, додатково була залучена спецтехніка підприємств міста різної форми власності.

Нажаль, «слабкою ланкою» виявились ОСББ та відомчі житлові будинки, представники яких не уклали  угоди з підприємствами, у яких є в наявності спецтехніка. Відтак, посилена допомога надавалась їм комунальними підприємствами міста.

 

Також, під моніторингом перебуває пасажирський автотранспорт міських та приміських маршрутів. У ці дні на маршрути вийшло 152 з 156 одиниці пасажирського автотранспорту.

 

За повідомленням фахівців закладів охорони здоров’я та Броварського центру лабораторних досліджень, рівень захворюваності серед дітей знизився на 9% у порівнянні з попереднім тижнем. Знизився рівень захворюваності, також, і серед дорослих ( з 1010 до 890 звернень з діагнозом на ГРВІ та грип).

Було прийнято рішення про відновлення про відновлення навчального процесу у школах міста.

 

Міський голова надав доручення провести аналіз ситуації за результатами роботи відкоригувати програму дій в аналогічній ситуації, зокрема, щодо залучення наявної спецтехніки, створити резерв спецтехніки на випадок виходу з ладу та затвердити маршрути розчищення спецтехнікою вулиць міста та водіїв.  

 

 

image

Прикріплені файли

Коментарі