Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

24

проект

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про продаж земельної ділянки

 

 

На підставі розробленого звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, враховуючи клопотання  фізичної особи-підприємця, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань», постановою Броварського міськрайонного суду Київської області по справі №361/2004/17 від 11.05.2017 року, пп. 34 п.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Продати у власність із земель комунальної власності земельну ділянку несільськогосподарського призначення фізичній особі – підприємцю Шараповій Наталії Михайлівні  площею 0,0038 га для обслуговування капітальної споруди-павільйону – землі комерційного використання, по бульв. Незалежності, 7-а вартістю  28 112,00грн.(двадцять вісім тисяч сто дванадцять гривень 00 коп.).

Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:028:0004.

2. Фізичній особі-підприємцю Шараповій Наталії Михайлівні   в термін до 29.04.2018року укласти угоду про продаж земельної ділянки.

3. Попередити фізичну особу-підприємця Шарапову Наталію Михайлівну, що у випадку порушення термінів по сплаті суми, за кожний прострочений день буде сплачуватись пеня в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє на період, за який сплачується пеня і міська рада ставитиме питання про припинення права власності на землю.

4. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні, в нотаріальному порядку, договору купівлі-продажу земельної ділянки.

5. Земельному відділу міської ради здійснювати контроль за надходженням коштів від продажу земельної ділянки.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Міський голова                                                                               І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від                     2018 року

№ 

Пояснювальна записка

Коментарі