Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ


Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж водопостачання, господарчо-побутової напірної каналізації та каналізаційно-насосної станції від ТОВ «Архімаст – М» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари


Розглянувши лист ТОВ «Архімаст-М» від 16.01.2018 №03, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м.Бровари:
1.1 зовнішню мережу господарчо-питного водопроводу В1 вздовж вулиці Чорновола В’ячеслава від розподільчої водопровідної камери ВКЗ/ПГ об’єкту «Будівництво комплексної блокованоїжитлової забудови на території IV житлового району в межах вулиць Чорновола В’ячеслава та Чубинського Павла в м.Бровари Київської обл.» до водопровідного колодязя ВК-8/ПГ на перетині вулиць Чорновола В’ячеслава та Симоненка Василя.
1.2 зовнішню мережу господарчо-побутової напірної каналізації К1н та ділянки самопливної каналізації К1вздовж вулиці Чорновола В’ячеслава від каналізаційно-насосної станції об’єкту «Будівництво комплексної блокованої житлової забудови на території IV житлового району в межах вулиць Чорновола В’ячеслава та Чубинського Павла в м.Бровари Київської обл.» до колодязя самопливної каналізаційної мережі на перетині вулиць Чорновола В’ячеслава та Симоненка Василя.
1.3 каналізаційно-насосна станція з контейнером та камерою переключень для відведення господарчо-побутових стічних вод з об’єкту «Будівництво комплексної блокованої житлової забудови на території IV житлового району в межах вулиць Чорновола В’ячеслава та Чубинського Павла в м.Бровари Київської обл.», що перебувають у власності та на балансі ТОВ «Архімаст – М».
2. Комісії по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити акти приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.
3.ДоручитиКП «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс та обслуговування, як внесок до статутного капіталу, об’єкти, вказані у пунктах 1.1,1.2, 1.3 цього рішення та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 


Секретар міської ради                                                                                                     П.І.Бабич

 

 

м.Бровари
від 15 лютого 2018 року
№827-38-07

Коментарі