Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.01.2018 №15-ОД

м. Бровари

 

 

Про затвердження персонального складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради

 

 

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», враховуючи пропозиції Громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради, що викладені у протоколі зборів від 24.01.2018 р. , та керуючись ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Затвердити персональний склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області (додається).

2. Відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради доручити:

2.1. Вжити заходів щодо проведення  25 квітня 2018 року установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради;

2.2. Забезпечити інформування громадськості через офіційний веб-портал Броварської міської ради про дату, час і місце проведення установчих зборів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К. В.

 

 

Міський голова                                                      Сапожко І. В.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі