Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 22.01.2018 р. по 26.01.2018 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 

Працівниками  служби прийнято участь в шістнадцяти судових засіданнях (один з них апеляційний суд по позбавленню батьківських прав матері по відношенню до двох дітей та в кримінальному суді).

 

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

2018

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

629

2037

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

 

2018

батькам

дітям

Видано посвідчень

11

17

 

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 22.01.2018р.  по 26.01.2018р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено 6 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 26.01.2018 року працівниками Служби проведено  27 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей з них 2 обстеження (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

 

23.01.2018р. начальник служби провела нараду з працівниками служби, на якій всіх було ознайомлено з інформацією по питаннях, які стосуються напрямків роботи служби, а саме:

- лист Державної міграційної служби  України щодо переліку документів, які підтверджують законність перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, або громадян України, які постійно проживають за кордоном, та виявили бажання стати опікунами (піклувальниками) над повнолітніми громадянами України;

- лист міністерства внутрішніх справ України щодо запровадження надання територіальними сервісними центрами МВС фізичним особам довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності (наявності) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України;

- лист департаменту захисту прав дітей та усиновлення про здійснення контролю за цільовим використанням аліментів на дитину;

- лист Міністерства соціальної політики України  про захист житлових прав дітей.

 

На засіданні виконкому Броварської  міської  ради 23.01.2018 року було розглянуто  2  проекти  рішень  (за результатами засідання комісії з питань захисту прав дитини 17.01.2018 року).

 

24.01.2018 року   відбулося   третє   засідання   комісії   з   питань  захисту прав  дитини,  на  якому   розглянуто  2   питання, а  саме: про  надання дозволу  на відчуження житла  на  користь  малолітньої  дитини  та  про   звільнення  від здійснення  повноважень  піклувальника.

За результатами Комісії буде підготовлено 2 проекти рішень на засідання виконкому Броварської міської ради, яке відбудеться  30.01.2018 року.

 

Головним спеціалістом – психологом  служби проведено 7 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- діагностика вікового розвитку дитини;

- консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей;

- інтерв’ювання дітей, питання щодо яких розглядаються на комісії з питань захисту прав дитини.

 

Станом на 26.01.2018 року у місті функціонує 2 сім’ї патронатних вихователів, у яких перебуває 6 дітей (по троє у кожній), із них:

-  3 дітей, які залишились без батьківського піклування;

-  3 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та влаштовані за заявою батьків.

Фінансування щомісячної матеріальної допомоги на утримання дітей та оплату праці патронатних  вихователів   здійснюється за кошти міського бюджету.

 

Станом на 26.01.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 142 дитини - сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 94 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 20 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 12  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 5 дітей перебувають в сім`ї громадян, 6 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 4 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя.

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  8 прийомних сімей, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Коментарі