Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Об’єкт № 19/10.17 Короленка, 64Б

1. Балансоутримувач: комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора - 3»;
2. Характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення у житловому будинку (1 поверх);
3. Місце знаходження об’єкта оренди: м. Бровари, вул. Короленка, 64Б;
4. Загальна площа, (кв.м): 13,1;
5. Цільове використання: розміщення кафетерію (без реалізації алкогольних напоїв).
6. Термін оренди: 2 роки 11 місяців;
7. Орендна ставка за використання майна територіальної громади м. Бровари, у відсотках до вартості майна, визначеної шляхом виготовлення експертної оцінки (відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1309-48-06): розміщення кафе, барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи - 8%.
8. Ринкова вартість об’єкта оренди (без ПДВ), станом на 31.10.2017 року: 89 400,00 грн.
9. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць, з урахуванням індекса інфляції за листопад 2017 року (без ПДВ): 601,36 грн. для кафетерію без реалізації алкогольних напоїв (ПДВ та індекси інфляції нараховуються згідно з чинним законодавством).
Умови конкурсу:
- найбільший запропонований розмір місячної орендної плати;
- використання об’єкта за цільовим призначенням - розміщення кафетерію (без реалізації алкогольних напоїв).
- здійснення поточного ремонту;
- компенсація переможцем конкурсу витрат іншого суб’єкта на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди;
- учасники конкурсу, обов’язково, мають ознайомитись з діючим Положенням про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари, (на сайті м. Бровари або у відділі орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради).

Бажаючі взяти участь в конкурсі подають заяву, на ім’я голови конкурсної комісії, секретарю комісії (відділ орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради, бульв. Незалежності, 2, м. Бровари). Кінцевий термін прийняття пропозицій – 11.02.2018р.
До заяви додаються конкурсні пропозиції (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) у запечатаних конвертах з написом: «На конкурс». Конверт має бути підписаний учасником конкурсу та скріплений печаткою (за наявністю).
Дата, час і місце проведення конкурсу:
Конкурс відбудеться 14 лютого 2018 року о 1100, за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, (мала зала - каб. 204).
Конверти з конкурсними пропозиціями щодо орендної плати учасники Конкурсу в порядку черговості, визначеної згідно з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної Комісії після реєстрації учасників конкурсу за 10 хвилин до початку проведення Конкурсу.
Додаткову інформацію можна отримати у відділі орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Бровари, бульв. Незалежності, 2 або за телефоном (04594) 7-20-56.

Умови участі в конкурсі. Конкурсні пропозиції.
До участі у Конкурсі допускаються суб’єкти підприємницької діяльності, які своєчасно подали наступні документи:
для юридичної особи:
- заяву встановленого зразка, на ім’я голови Комісії, про участь у Конкурсі;
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (довіреність);
- копію паспорта представника юридичної особи;
- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копію установчих документів (завірену заявником);
- копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності, якщо це передбачено законом (завірена заявником);
- довідка про джерела фінансування для неприбуткових організацій;
- довідка Державної податкової служби про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
- письмові конкурсні пропозиції з зазначенням відомостей про учасника, умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта, його модернізацію тощо, підписані претендентом на участь в конкурсі та скріплені печаткою;
- запечатані в конверт письмові конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати на об’єкт оренди (на конверті має бути зазначений об’єкт оренди, найменування претендента на участь у конкурсі та напис «Конкурсна пропозиція». Конверт має бути скріплений печаткою (за наявності) та підписаний заявником на участь у конкурсі).

для фізичної особи-підприємця:
- заяву встановленого зразка, на ім’я голови Комісії, про участь у Конкурсі;
- копію паспорта заявника або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи - підприємця;
- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності, якщо це передбачено законом (завірену заявником);
- копію документу, що посвідчує окремий правовий статус фізичної особи;
- письмові конкурсні пропозиції, з зазначенням відомостей про учасника, умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта, його модернізацію тощо, підписані претендентом на участь в конкурсі та скріплені печаткою (за наявності);
- запечатані в конверт письмові конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати на об’єкт оренди (на конверті має бути зазначений об’єкт оренди, найменування претендента на участь у конкурсі та напис «Конкурсна пропозиція». Конверт має бути скріплений печаткою (за наявності) та підписаний заявником на участь у конкурсі).
Документи (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) подаються до управління комунальної власності Броварської міської ради (бульв. Незалежності, 2) у конвертах з написом «На Конкурс» з відбитком печатки та/або підпису претендента. Зазначені конверти передаються голові Комісії перед її черговим засіданням, під час якого конверти розпечатуються.
Інформація про учасників конкурсу до його початку не підлягає розголошенню.
Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.
Реєстрація учасників Конкурсу завершується за 10 хвилин до початку проведення Конкурсу.
Учасники Конкурсу в порядку черговості, визначеної згідно з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної Комісії конверти з конкурсними пропозиціями щодо розміру орендної плати.
Розмір орендної плати, зазначений у конкурсній пропозиції, не може бути меншим за розмір стартової орендної плати, зазначеної в оголошенні про проведення Конкурсу.

Коментарі