Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

18 січня у Палаці творчості дітей та юнацтва відбулось традиційне  концертне свято «Різдвяні дзвони – 2018».

 

Глядачі побачили не просто концерт, а справжню виставу. Понад два десятки художніх номерів у виконанні самобутніх дитячих колективів Палацу на всі лади оспівували Новий рік, возвеличували Різдво Христове. Народні художні колективи: вокальний ансамбль «Калинка» та хореографічний ансамбль «Галатея», зразковий театр народної пісні «Слов'яночка», зразкові художні хореографічні ансамблі «Каприз», «Елеріна», «Феєрія Денс», ансамбль народного танцю «Броварчаночка», хореографічний ансамбль «Вікторія», гурток естрадного співу «Браво», ансамбль естрадного вокалу «SUN RIZE» показали найкращі свої творчі здобутки. Сподобались глядачам і сольні виступи Ірини Солоян та Єфросинії Прокопчук, які майстерно виконали, відповідно, пісні «Хай сніжить» і «Алілуя», та Анастасія Мирута, яка подарувала глядачам «Азербайджанський танок».


А відомий сюжет про любов сільського коваля Вакули і Оксани, що з легкої руки Миколи Гоголя переріс у безсмертний різдвяний вертеп, гармонійно вплівся у концертне дійство і виглядав надзвичайно світло і по-сучасному. Педагоги Оксана Мінько, Антон Сахно, Андрій Скуратов, Валентина Сахно, Наталія Стукаленко та Оксана Пінчук настільки перевтілились у гоголівських персонажів, що кожного їхнього виходу глядачі чекали з особливим нетерпінням і захопленням. Саме вони своєю грою і перекинули місточок до давньої доброї України, традиції якої є основою нашої культури.


Різдвяне свято вийшло по-справжньому різдвяне: яскраве і веселе. А наскрізною його ідеєю стала думка, що Україна багата сучасністю, але без її давніх традицій не було б сьогодення, а майбутнє неможливе без наших талановитих дітей.

 

image

 

 

image

 

 

 

 

Прикріплені файли

Коментарі