Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

22 січня під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

 

 

Зафіксовано 1 випадок захворюваності за сальмонельоз, (студентка 17 років - при приготуванні домашньої піци використала яйця, заражені сальмонелою). Також, на минулому тижні виявлено 1 випадок захворюваності на кір у дитини віком близько 2 років. Відвідує приватний дошкільний навчальний заклад, не була щеплена. Працівникам приватного дошкільного закладу були надані рекомендації про заборону відвідування закладу дітьми, які не мають довідки про щеплення проти кору. Також, було рекомендовано проводити періодично кварцування та вологе прибирання приміщень.

 

Значно зросла захворюваність на грип та ГРВІ серед дітей. Так, за минулий ріст склав  12%  (69% усіх захворівших  – діти). Також, було зазначено, що в Україні зафіксовано 26 випадків спалаху на вірусний гепатит «А». Тому, велика увага приділятиметься профілактиці і контролю за якістю питної води. У зв’язку з цим, головуючий надав доручення пришвидшити перевірку пунктів у місті з  розливу питної води.

 

З причини відсутності фінансування, призупинена реалізація державної програми «Доступні ліки». Також,  з початку року не працює програма по забезпеченню хворих на цукровий діабет інсуліном. Головуючий надав доручення звернутись з офіційним запитом до Міністерства охорони здоров’я України, а, у разі відсутності державного фінансування, розглянути можливість фінансування програми забезпечення інсуліном за кошти місцевого бюджету.

 

У поточному 2018 році на управління соціального захисту населення покладено оформлення виплати ще однієї державної соціальної допомоги - особам, які через відсутність трудового стажу не мають право отримувати пенсії.

 

Всі служби життєзабезпечення міста працюють у штатному режимі.  Тривають роботи з утримання доріг, світлофорних об’єктів та мережі зовнішнього освітлення у належному стані.

 

Управлінням житлово-комунального господарства розробляються проекти капітального і поточного  ремонтів 261 об’єкту у Броварах.

 

Спецвідділу по контролю за станом благоустрою міста, спільно з управлінням освіти та науки надано доручення обстежити території навколо закладів освіти на предмет виявлення незаконно  облаштованих  погребів та  вжиттям заходів по їх демонтажу.

 

 

image

 

 

Прикріплені файли

Коментарі