Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й      К О М І Т Е Т

  Р І Ш Е Н Н Я

від 16.01.2018№42

м. Бровари

 

 

Про внесення змін  

до рішення виконкому

від 13.12.2017року №782

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини  від 10.01.2018 року № 01, відповідно до заяв *., керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 13.12.2017року №782 «Про надання дозволу на відчуження житла, власниками або співвласниками якого та право користування яким мають діти», виклавши  пункт 3 у новій редакції:

« 3. Надати дозвіл *на  укладання договору дарування  1\2 частини житлового будинку з відповідною частиною надвірних будівель під № *, що розташований  по вулиці * у місті Бровари Київської області, право користування яким має її донька, * р.н. та на укладання договору дарування 1\2 частини земельної ділянки площею * га, кадастровий номер *, що розташована за адресою: Київська  область,  місто Бровари, вулиця *, цільове призначення: обслуговування житлового будинку і господарських будівель, від імені *  на ім’я *.  Права дитини при цьому порушені не будуть.

3.1.  Надати дозвіл* на  укладання договору дарування  1\2 частини житлового будинку з відповідною частиною надвірних будівель під № *, що розташований  по вулиці * у місті Бровари Київської області, право користування яким має її донька, * р.н. та на укладання договору дарування 1\2 частини земельної ділянки площею* га, кадастровий номер *, що розташована за адресою: Київська  область,  місто Бровари, вулиця *, цільове призначення: обслуговування житлового будинку і господарських будівель, від імені * на ім’я *.  Права дитини при цьому порушені не будуть».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

Міський голова                                                                    І.В.Сапожко

Коментарі