Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 16.01.2018  № 45

м. Бровари

 

 

Про визначення ТОВ «Управляюча компанія

«Діамант - Сервіс» виконавцем послуг

з опалення та постачання гарячої води

 

 

Розглянувши лист товариство з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Діамант - Сервіс»  від 12.01.2018 №12/01, з метою виконання Законів України «Про житлово - комунальні послуги» та «Про теплопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води», Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.05 №60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Броварської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Діамант - Сервіс» виконавцем послуг з опалення та постачання гарячої води багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Бровари вул. Київська № 261.

2. Керівнику товариство з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Діамант - Сервіс» забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                               І.В. Сапожко

Коментарі