Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

35

проект

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання  юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Меркурій» площею 0,2685га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,3/1.

 

2.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Вокзальний» площею 0,5611 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,22.

 

3.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Вокзальний» площею 0,2996 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,22.

 

4.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Вокзальний» площею 0,0536 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вокзальній,22.

 

5. Земельному відділу міської ради забезпечити укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та договорів на виконання експертно-оціночних послуг.

 

6. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договорів.

 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

від_______________2018року

№________________

 

 

 

 

Пояснювальна записка

 

 

  

до проекту рішення Броварської міської ради «Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність».

 

 

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради.

 

 

 

Проект рішення підготовлений відповідно до ст.127,128 Земельного кодексу України, п.34 ст. 26, п.п.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання фізичних осіб.

 

 

 

Особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок, подали до Броварської міської ради клопотання до якого додані документи передбачені ст.128 ЗКУ, а саме: документи, що посвідчують право користування земельними ділянками, документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на земельних ділянках, копію установчих документів.

 

Надана згода на укладення договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельних ділянок.

 

 

 

 

  

 

Начальник земельного відділу                                                                      Гудименко Л.М.

 

Коментарі