Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 17.01.2018  № 08-ОД

м. Бровари

 

 

Про створення пунктів обігріву населення на території міста Бровари

 

 

Відповідно до статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Кодексу цивільного захисту України та з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у період низьких температур (-15 С та нижче) протягом зимового періоду: 

1. Затвердити Перелік об’єктів, на базі яких пропонується створення стаціонарних пунктів обігріву у зимовий період 2018 року для тимчасового обігріву (додається).

2. Рекомендувати установам, підприємствам, організаціям, створити на підпорядкованих територіях пункти обігріву з відповідним матеріально-технічним та продуктовим забезпеченням та вивісити на вході в приміщення таблички з надписом «Тут знаходиться пункт обігріву».

3. Установам, підприємствам, організаціям, на базі яких пропонується створення стаціонарних пунктів обігріву, забезпечити людей, які постраждали від переохолодження, місцем для зігріву, гарячим чаєм та медичною допомогою, в разі потреби.

4. Рекомендувати підприємствам мережевої торгівлі міста «ФОРА», «ФОРУМ», Мінімаркет «РЦ», «ВАРУС», «АТБ», «НОВУС», «СІЛЬПО», «МЕГАМАРКЕТ» розглянути питання щодо можливості розгортання пункту обігріву для громадян.

5. Броварському районному управлінню ГУ ДСНС України в Київській області невідкладно, у разі виникнення надзвичайної ситуації, та при ліквідації аварійних подій в сфері життєдіяльності міста, а також при прогнозованому різкому зниженні температури повітря, забезпечити розгортання тимчасових мобільних пунктів обігріву (за окремим рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Броварської міської ради).

6. Броварській центральній районній лікарні, комунальному закладу Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» організувати при медичних закладах своєчасне кваліфіковане надання медичної допомоги населенню міста постраждалим від переохолодження чи обмороження.

7. Відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради забезпечити доведення до населення інформації щодо розміщення та функціонування пунктів обігріву через офіційний веб-портал Броварської міської ради.

8. Керівникам суб’єктів господарювання на базі яких створено пункти обігріву:

8.1. Надати інформацію про створення та готовність до функціонування пунктів обігріву в термін до 19.01.2018 року до відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради на електронну адресу vnsbrovary@ukr.net).

8.2. Забезпечити інформування комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Броварської міської ради через відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради (5-11-70) про роботу пунктів та кількість осіб, які скористалися послугами пунктів обігріву, щоденно в робочі дні з 14.00 до 15.00.

9. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження від 04.01.2017 №03-ОД «Про створення пунктів обігріву населення на території міста Бровари».

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В.Сапожко

 

 

 

 

 

 

Коментарі