Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Протягом 30 днів у Броварському міському центрі соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді діяла фабрика Святого Миколая. Громада міста Бровари мала змогу прийняти участь у її роботі, а саме підготувати подарунки діткам з малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Добрі та милосердні громадяни, їх діти збирали солодощі, іграшки, дитячі книжечки, канцелярське приладдя та дитячий одяг.

І ось 19 грудня помічники Святого Миколая мали змогу відвідати діток з сімей, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом фахівців із соціальної роботи центру та подарувати їм від Вашого імені маленьке щастя. Щастя надії, яка, не дивлячись на всі негаразди, збувається.

Подарунки та побажання, щоб усі були здорові, щоб усі були щасливі, і на обличчі були тільки усмішки, отримали 164 дитини у Броварській дитячій лікарні, до 54 дітей помічники завітали до дому, 116 дітей отримали святкові подарунки у приміщенні центру, 30 родин, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом центру, отримали продуктові набори.
Особливу подяку хочемо висловити пану Олександру, який вже традиційно, щорічно першим залучається до «Фабрики Святого Миколая», Пазюк Марії, Євсюковій Анастасії та Гороховській Катерині, родині Грузинських та всім небайдужим громадянам міста, які придбали чудові подарунки для діток.

Також безмежно вдячні учням, їх батькам та педагогам загальноосвітніх шкіл міста №1, №3, №6, №9, №10, гімназії ім. С. Олійника, спеціалізованих шкіл №5 та № 7, а також Броварського НВК, Броварської школи мистецтв, дошкільних навчальних закладів «Катюша» та «Калинка».

 

ДЯКУЄМО УСІМ ВАМ, ШАНОВНА ГРОМАДО, ЗА ТЕ ЩО ВИ ВІДГУКНУЛИСЯ.
НЕХАЙ ЩАСТИТЬ ВСІМ ВАМ ТА ВАШИМ СІМ´ЯМ!

 

image

 

 

image

 

 

image

Прикріплені файли

Коментарі