Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 18.12.2017 р. по 22.12.2017 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 

Працівниками  служби прийнято участь в семи судових засіданнях.

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

 

2017

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

620

1994

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

 

 

2017

батькам

дітям

Видано посвідчень

126

332

 

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 18.12.2017 р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

 

image

image

 

Загалом на проведення оздоровчої кампанії станом на 01.12.2017 року використано з міського бюджету 1912,4 тис. грн.

 

19.12.2017 року в торговельно-розважальному комплексі «Термінал» в Концерт-холі пройшла театралізована вистава «Дива однієї зимової ночі», куди було запрошено 750 дітей, а саме:  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування міста Бровари та діти учасників АТО, які мешкають у Броварах. Творці цього святкового дива – художні колективи Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» (Народний хореографічний ансамбль «Оксамит», студія естрадної пісні «Акварелі», естрадно – вокальний ансамбль «Колібрі», циркова студія «Вальсет»).

 

Вистава була наповнена яскравими музичними і танцювальними композиціями, за допомогою яких гості цілком поринали у атмосферу казки.

 

По завершенню свята всі діти отримали солодкі подарунки, безліч радості та позитивних емоцій.

 

20-21 грудня 2017 року на базі ДП «Санаторій Конча заспа» працівник служби прийняла участь у дводенному семінарі на тему: «Ідентифікація особи, яка постраждала від торгівлі людьми, соціально-психологічні характеристики постраждалих від торгівлі людьми, оцінка потреб особи, яка постраждала від торгівлі людьми, соціальні послуги та соціальний супровід, який надається громадськими організаціями для осіб постраждалих від торгівлі людьми».

 

20.12.2017 року відбулося 45 засідання комісії з питань захисту  прав дитини, на якому розглянуто 19 питань, а саме: про надання дозволу на відчуження житла та майна власниками, співвласниками та право користування яким мають  діти (9 заяв); про виключення  сімей  з-під соціального супроводу (1 подання); про визначення  порядку  участі  у  вихованні  дитини  того  з   батьків,  хто  проживає  окремо  від  неї (1 заява); про надання висновку  до  суду  щодо  доцільності  позбавлення батьківських прав (5 заяв); про призначення  відповідального  за  збереження ½ частки майна (права на пайовий внесок) дитини (1 заява); про  накладення заборони на відчуження  житла (1 заява); розгляд звітів про стан виховання, утримання і розвитку дітей  в прийомній сім’ї (1подання).

 

За  результатами  Комісії  буде  підготовлено 7 проектів  рішень  на засідання  виконкому  Броварської міської  ради, яке  відбудеться 26.12.2017 року.

 

Значна увага в роботі  служби  приділяється профілактиці шкідливих звичок в підлітковому середовищі.

 

Станом на 22.12.2017 року працівниками служби у справах дітей та сім’ї у Броварських  навчальних  закладах проведено одну лекцію на правову тематику.

 

Спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради були законними представниками на двох судах у розгляді цивільних справ стосовно неповнолітніх дітей з метою захисту законних прав та інтересів дітей.

 

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 18.12.2017р.  по 22.12.2017р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено 5 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 22.12.2017 року працівниками Служби проведено 427 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей.

 

Станом на 22.12.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 140 дитина - сирота та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 95 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 20 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 12  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 5 дітей перебувають в сім`ї громадян, 3 дитини в центрі соціально – психологічної реабілітації. 4 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя.

 

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  8 прийомних сімей, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прикріплені файли

Коментарі