Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

На виконання доручення міського голови від 13.03.2017 Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє наступне:

  1. За вище вказаний період, на виконання пункту 35 «Порядку призначання і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1751, фахівцями Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було перевірено факт проживання дітей з матір’ю у 2-ох сім’ях для подальшого призначення їм державної соціальної допомоги одиноким матерям відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».
  2. Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за ініціативи благодійної організації «Міжнародний Фонд імені Святого Андрія» та за підтримки «Artmart територія творчості» 15.12.2017року був проведений творчий майстер-клас, в якому прийняли участь 15 дітей із сімей, які перебувають на обліку та під супроводом центру.
  3. З 19.11.2017 року по 19.12.2017 року в Броварському міському центрі проходила благодійна акція «Фабрика Святого Миколая». Протягом 30 днів добрі та милосердні громадяни, їх діти збирали солодощі, іграшки, дитячі книжечки, канцелярське приладдя та дитячий одяг. І ось 19 грудня, помічники Святого Миколая, мали змогу відвідати дітей з сімей, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом фахівців із соціальної роботи центру та подарувати їм від імені громадян маленьке щастя. Подарунки отримали 164 дитини у Броварській дитячій лікарні, до 54 дітей помічники завітали до дому, 116 дітей отримали святкові подарунки у приміщенні центру, 30 родин, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом центру, отримали продуктові набори.
  4. В період з роботу 06.11.2017 р. по 10.11. 2017 року року було поздоровлено та проінформовано про послуги Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 8 породіль у пологовому будинку міста Бровари.
  5. 18.19.2017 Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було влаштовано благодійний обід у кафе «Family House» для дітей, які перебувають під супроводом та на обліку центру. Діти з задоволенням гралися з улюбленими супергероями, приймали участь у цікавих конкурсах завдяки організації «Слоненятко-Сонечко». Малечу частували різноманітними смаколиками. 
  6. 18.12.2017 року з ініціативи Броварського міського клубу та за підтримки Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  40 дітей із сімей, які перебувають під соціальним супроводом та на обліку центру, мали змогу відвідати ляльковий театр у приміщенні Броварського міського клубу, та по закінченні дійства приймати участь у цікавих конкурсах. Кожна дитина отримала чудовий новорічний подаруночок.

 

Коментарі