Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

Об’єкт № 19/10.17 Короленка, 64Б

  1. Балансоутримувач: комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора - 3»;
  2. Характеристика об’єкта оренди: нежитлове  приміщення у житловому будинку (1 поверх);
  3. Місце знаходження об’єкта оренди: м. Бровари, вул. Короленка, 64Б;
  4. Загальна площа, (кв.м): 13,1;
  5. Цільове використання: розміщення кафетерію (без реалізації алкогольних напоїв).
  6. Термін оренди: 2 роки 11 місяців;
  7. Орендна ставка за використання майна територіальної громади м. Бровари, у відсотках до вартості майна, визначеної шляхом виготовлення експертної оцінки (відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1309-48-06): розміщення кафе, барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи - 8%.Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць, з урахуванням індекса інфляції за листопад 2017 року (без ПДВ): 601,36 грн. для кафетерію без реалізації алкогольних напоїв (ПДВ та індекси інфляції нараховуються згідно з чинним законодавством).
  8. Ринкова вартість об’єкта оренди (без ПДВ), станом на 31.10.2017 року: 89 400,00 грн.
  9. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць, з урахуванням індекса інфляції за листопад 2017 року (без ПДВ): 601,36 грн. для кафетерію без реалізації алкогольних напоїв (ПДВ та індекси інфляції нараховуються згідно з чинним законодавством).

           Умови конкурсу:

-     найбільший запропонований розмір місячної орендної плати;

-  використання об’єкта за цільовим призначенням - розміщення кафетерію (без реалізації алкогольних напоїв).

-       здійснення поточного ремонту;

-     компенсація переможцем конкурсу витрат іншого суб’єкта на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди;

-   учасники конкурсу, обов’язково, мають ознайомитись з діючим Положенням про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади м. Бровари, (на сайті м. Бровари або у відділі орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради).

 

Бажаючі взяти участь в конкурсі подають заяву, на ім’я голови конкурсної комісії, секретарю комісії (відділ орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради, бульв. Незалежності, 2, м. Бровари). Кінцевий термін прийняття пропозицій – 16.01.2018р.

До заяви додаються конкурсні пропозиції (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) у запечатаних конвертах з написом: «На конкурс». Конверт має бути підписаний учасником конкурсу та скріплений печаткою (за наявністю).

Конверти з конкурсними пропозиціями щодо орендної плати учасники Конкурсу в порядку черговості, визначеної згідно з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної Комісії після реєстрації учасників конкурсу за 10 хвилин до початку проведення Конкурсу.    

Дата, час і місце проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться 18 січня 2018 року о 1100, за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, (мала зала - каб. 204).

Додаткову інформацію можна отримати у відділі орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Бровари, бульв. Незалежності, 2 або за телефоном (04594) 7-20-56.

 

 

Умови участі в конкурсі. Конкурсні пропозиції.

До участі у Конкурсі допускаються суб’єкти підприємницької діяльності, які своєчасно подали наступні документи:

для юридичної особи:

- заяву встановленого зразка, на ім’я голови Комісії, про участь у Конкурсі;

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (довіреність);

- копію паспорта представника юридичної особи;

- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копію установчих документів (завірену заявником);

- копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності, якщо це передбачено законом (завірена заявником);

- довідка про джерела фінансування для неприбуткових організацій;

- довідка Державної податкової служби про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій; 

- письмові конкурсні пропозиції з зазначенням відомостей про учасника, умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта, його модернізацію тощо, підписані претендентом на участь в конкурсі та скріплені печаткою;

- запечатані в конверт письмові конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати на об’єкт оренди (на конверті  має бути зазначений об’єкт оренди,  найменування претендента на участь у конкурсі та напис «Конкурсна пропозиція». Конверт має бути скріплений печаткою (за наявності) та підписаний заявником на участь у конкурсі).

 

 для фізичної особи-підприємця:

- заяву встановленого зразка, на ім’я голови Комісії, про участь у Конкурсі;

- копію паспорта заявника або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи - підприємця;

- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності, якщо це передбачено законом (завірену заявником);

- копію документу, що посвідчує окремий правовий статус фізичної особи;

- письмові конкурсні пропозиції, з зазначенням відомостей про учасника, умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта, його модернізацію тощо, підписані претендентом на участь в конкурсі та скріплені печаткою (за наявності);

- запечатані в конверт письмові конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати на об’єкт оренди (на конверті  має бути зазначений об’єкт оренди,  найменування претендента на участь у конкурсі та напис «Конкурсна пропозиція». Конверт має бути скріплений печаткою (за наявності) та підписаний заявником на участь у конкурсі).

Документи (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) подаються  до управління комунальної власності Броварської міської ради (бульв. Незалежності, 2) у конвертах з написом «На Конкурс» з відбитком печатки та/або підпису претендента. Зазначені конверти передаються голові Комісії перед її черговим засіданням, під час якого конверти розпечатуються.

Інформація про учасників конкурсу до його початку не підлягає розголошенню.

Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.

Реєстрація учасників Конкурсу завершується за 10 хвилин до початку проведення Конкурсу.

Учасники Конкурсу в порядку черговості, визначеної згідно з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної Комісії конверти з конкурсними пропозиціями щодо розміру орендної плати.

Розмір орендної плати, зазначений у конкурсній пропозиції, не може бути меншим за розмір стартової орендної плати, зазначеної в оголошенні про проведення Конкурсу.

Коментарі