Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  26.12.2017 № 819

м. Бровари

 

 

Про надання дозволу на відчуження

майна та житла, власниками або

співвласниками якого та право

користування яким мають діти

 

Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини від 20.12.2017 року № 46 з питання надання дозволу на відчуження майна та житла власниками або співвласниками якого та право користування яким мають діти, відповідно до заяв *, керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, статтею 32 Цивільного кодексу України,  постановою Кабінету Міністрів України   від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.Надати дозвіл батькам 8 на укладання договору дарування  * частини квартири №*  будинку № * по вулиці * в місті Бровари Київської області  від імені *  на ім’я, малолітньої доньки,* р.н.  Права дитини при цьому порушені не будуть.

2. Надати дозвіл батькам, * та *,  на укладання договору дарування * частини  житлового будинку №*  по вулиці*  в місті Бровари Київської області,  право користування яким мають їх діти: * р.н., та * частини земельної ділянки площею * га, кадастровий номер *, що розташована за адресою: Київська  область,  місто Бровари, вулиця *,*, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  від імені * на ім’я *. Права дітей при цьому порушені не будуть.

3. Надати дозвіл батькам * на  укладання договору дарування  * частини квартири №* будинку №*  по бульвару * у місті Бровари Київської області, співвласником іншої * частини якої  та право користування якою має  їх  син, *р.н.,   від імені * на ім’я *.  Права дитини при цьому порушені не будуть.

4. Надати дозвіл батькам * на  укладання договору купівлі-продажу  * частини житлового будинку з відповідними надвірними будівлями під №*, що розташований  по вулиці * у селі  * Броварського району Київської області, власником якої є їх малолітній син, *р.н., при умові одночасного укладання договору дарування  частини  квартири № * будинку № * по вулиці * у місті Бровари Київської області від імені * на ім’я малолітнього *р.н.    Права дитини при цьому порушені не будуть.

4.1.  Надати дозвіл неповнолітньому *р.н. на  укладання договору купівлі-продажу  * частини житлового будинку з відповідними надвірними будівлями під №*, що розташований  по вулиці * у селі * Броварського району Київської області, власником якої він є, при умові одночасного укладання договору дарування * частини  квартири № * будинку № * по вулиці * у місті Бровари Київської області від імені * на ім’я неповнолітнього *р.н.    Права дитини при цьому порушені не будуть.

5. Надати дозвіл батькам, *, на укладання договору дарування по * частині квартири №* будинку №*  по бульвару*  в місті Бровари Київської області,  право користування якою має їх малолітній син, *р.н., від імені * на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

6. Надати дозвіл батькам, *,  на укладання договору дарування * частини квартири №* будинку №*  по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою має їх син, *р.н., від імені * на ім’я неповнолітнього *р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.

7. Надати дозвіл батькам, *,  на укладання договору дарування квартири № будинку №*  по вулиці* в місті Бровари Київської області, від імені * на ім’я неповнолітнього *р.н. Права дитини при цьому порушені не будуть.

8. Надати дозвіл батькам, *,  на укладання договору дарування * частини житлового будинку з  надвірними будівлями  №*  по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування яким має їх малолітня донька, * р.н., та * частини земельної ділянки площею * га,  яка розташована за цією ж адресою,  від імені * на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

8.1. Надати дозвіл батькам, *,  на укладання договору дарування * частини житлового будинку з  надвірними будівлями  №*  по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування яким має їх малолітня донька, * р.н., та * частини земельної ділянки площею * га,  яка розташована за цією ж адресою,  від імені * на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

9. Надати дозвіл батькам,*,  на укладання договору дарування * частини житлового будинку №* по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування яким має їх малолітній син,* р.н., та  земельної ділянки площею * га,  яка розташована за  адресою: Київська область, м. Бровари, вулиця *, від імені* на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

10. Надати дозвіл батькам, *,  на укладання договору дарування  по * частині квартири №* будинку №*  по вулиці * в місті Бровари Київської області, право користування якою має їх малолітня донька, *р.н., від імені * на ім’я *. Права дитини при цьому порушені не будуть.

11.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                            І.В. Сапожко

Коментарі