Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

    РІШЕННЯ

від  26.12.2017 № 815

м. Бровари

 

        

  

  Про надання висновку до суду

  щодо позбавлення

  батьківських прав

 

Розглянувши протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини від 20.12.2017 року №46 з питання надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав, відповідно до заяви *, керуючись пунктами 4, 5 статті 19, пунктом 2 статті 164 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати * висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав * по відношенню до його малолітнього сина, * р.н., у зв’язку з тим, що батько дитини ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню сина.

2. Надати * висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав * по відношенню до його неповнолітньої доньки, *р.н., у зв’язку з тим, що батько дитини ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню  доньки.

3. Надати * висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав * по відношенню до його неповнолітнього сина, *р.н., у зв’язку з тим, що батько дитини ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню сина.

4. Надати * та * висновок до суду про недоцільність позбавлення батьківських прав * по відношенню до його малолітньої доньки, *р.н., у зв’язку з тим, що позбавлення  батька батьківських прав не відповідає інтересам дитини.

5. Надати * висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав * по відношенню до його малолітнього сина, *р.н., у зв’язку з тим, що батько дитини ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню сина.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 Міський голова                                                                       І.В.Сапожко

Коментарі