Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Про затвердження  Програми діяльності та фінансової

підтримки Броварської редакції міськрайонного

радіомовлення на 2018  рік

 

 

 

Розглянувши подання Броварської редакції міськрайонного  радіомовлення №104 від 16.11.2017, відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України та керуючись статтями 3, 4 Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, пунктом “22” статті  26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та  постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму діяльності та фінансової підтримки редакції  міськрайонного радіомовлення  на  2018 рік  (додається).

2.  Фінансовому управлінню Броварської міської ради провести фінансування коштів у межах, затверджених у бюджеті міста на 2018 рік на вказану Програму.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та  постійну депутатську комісію  з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики.

 

 

Міський голова                                                            І.В. Сапожко

 

 

 

м. Бровари

№ 792-36-07

від 21 грудня 2017 року

Прикріплені файли

Коментарі