Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 


Про затвердження Програми відзначення
державних та професійних свят, ювілейних
дат, заохочення за заслуги перед громадою
міста Бровари на 2018 рік

 

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 21.11.2017 № 712 «Про схвалення Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2018 рік» та керуючись п.22 статті 26 Закону України «По місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

В И Р І Ш И Л А :

1. Довідку про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2017 рік прийняти до відома, (додаток 1).

2. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2018 рік (далі – Програма), (додаток 2).

3. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області в установленому порядку передбачити кошти на відповідний рік на фінансування заходів Програми.

4. Рішення Броварської міської ради Київської області «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2017 рік» від 22.12.2016 № 451-23-07 визнати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.

 

 

 

Міський голова                                                                               І.В.Сапожко

 

 

м.Бровари
від 21 грудня 2017 року
№ 807-36-07

Прикріплені файли

Коментарі