Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

31

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про затвердження міської Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2018 рік.

 

 

          Відповідно до подання радника міського голови Мальця С.Д., керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної  комісії з гуманітарних питань, постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити міську Програму з надання соціальної та правової допомоги  демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, на 2018 рік, далі – Програма, що додається.

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради передбачити кошти в бюджеті міста на реалізацію зазначеної вище Програми на 2018 рік та здійснювати її фінансування у межах затверджених асигнувань в бюджеті міста на відповідний рік.

3. Раднику міського голови прозвітувати про хід виконання Програми перед Броварською міською радою та її виконавчим комітетом у грудні 2018 року. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

№ ____________

від ____________

 

Пояснювальна записка

Додаток до програми кошторис

 

 

 

Прикріплені файли

Коментарі