Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

27

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 
Про затвердження Програми організації
 громадських  та інших робіт тимчасового характеру
у м. Бровари на 2018-2022 роки

 

Розглянувши подання Броварського міськрайонного центру зайнятості щодо затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру  у м. Бровари на 2018-2022 роки (далі Програма), з метою здійснення комплексу заходів щодо забезпечення тимчасової зайнятості населення (передусім осіб, зареєстрованих як безробітні) шляхом направлення їх на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади, місту і сприяють їх соціальному розвитку, відповідно до ст. 31 Закону України “Про зайнятість населення”, керуючись п. 22 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Порядком організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 175, враховуючи пропозиції постійних комісій з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та комісії з гуманітарних питань, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму організації громадських та інших робіт тимчасового  характеру у  м. Бровари  на 2018-2022 роки  (далі - Програма).
  2. Відповідальність за організацію громадських робіт покласти на управління соціального захисту населення, а також на Броварський міськрайонний  центр зайнятості.
  3. Фінансовому управлінню Броварської міської ради проводити фінансування Програми в межах коштів затверджених в бюджеті міста на поточний рік.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови О.В.Резніка.

 

Міський голова                                                                              Сапожко І. В.

 

м. Бровари

від _________

№ __________

 

Додаток 1 до Програми

Додаток 2 до Програми

Пояснювальна записка

Прикріплені файли

Коментарі