Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ВІД 23.11.2017 №244-ОД

М.БРОВАРИ

 

 

 

Про утворення міського штабу

з ліквідації надзвичайних ситуацій

в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

        

Відповідно до ст. 42 Закону України: «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 71 Кодексу цивільного захисту України, з метою попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами зимового періоду 2017-2018 років (сильні опади у вигляді дощу, снігу, снігові замети на шляхах, хуртовини, сильний вітер, морози та ожеледь):

 

1. Утворити міський оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами зимового періоду 2017-2018 років (далі - оперативний штаб), згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про міський оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2017-2018 року, згідно з додатком 2.

3. Оперативному штабу забезпечити координацію дій та негайне реагування при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами зимового періоду 2017-2018 років.

4. Начальнику управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради Решетовій С.І.:

4.1. Укласти договір з підприємствами, що мають спеціальну техніку, на

очищення від снігових заметів, ожеледиці та посипки сипучими матеріалами

вулично-шляхової мережі міста, згідно з додатком 3.

4.2. Забезпечити підготовку комунальними підприємствами снігозбиральної техніки, запасів паливно-мастильних та інших матеріалів для забезпечення  обслуговування вулично-шляхової мережі міста в зимових умовах.

4.3. Оперативно реагувати та вживати дієві заходи, у разі виникнення аварійних ситуацій на комунальних мережах та дорогах міста.

 

5. Виконуючому обов’язки начальника спеціального відділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Єжакову О.М. забезпечити контроль за прибиранням снігу на прилеглих та закріплених територіях підприємств, установ, організацій міста.

6. Головному лікарю центральної районної лікарні Багнюку В.В. та  головному лікарю міського центру ПМСД  Кравцову І.А. забезпечувати:

6.1. Сталу роботу медичних закладів міста, приділивши особливу увагу на надання медичної допомоги громадянам, які постраждали від наслідків несприятливих погодних умов.

6.2. Необхідним резервом лікарських засобів, виробів медичного призначення, імунобіологічних, діагностичних, дезінфекційних препаратів на випадок виникнення надзвичайної ситуації медичні заклади міста.

7. Рекомендувати начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області Семиногу М.М., у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій, пов’язаних зі сніговими заметами на автомобільних дорогах міста, надавати необхідні засоби для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

8. Рекомендувати начальнику Броварського відділу поліції  ГУ Національної поліції  в  Київській області Янчинському О.В.:

8.1. Вживати посилені заходи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час несприятливих погодних умов зимового періоду 2017-2018 років.

8.2. Негайно повідомляти оперативний штаб про ускладнення руху пасажирського транспорту в зв’язку з погіршенням погодних умов на дорогах міста.

9. Рекомендувати начальнику Броварського районного підрозділу  ПАТ «Київобленерго» Сливі Ю.М.:

9.1. Створити матеріально-технічний резерв на випадок виникнення надзвичайних ситуацій та подій, проведення аварійно-відновлюваних робіт.

9.2. Забезпечити своєчасне проведення аварійно-відновлюваних робіт на електричних мережах міста під час несприятливих погодних умов зимового періоду 2017-2018 років.

10. Начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради, Решетовій С.І., головному лікарю центральної районної лікарні Багнюку В.В., головному лікарю міського центру ПМСД Кравцову І.А., начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області Семиногу М.М., начальнику Броварського відділу поліції  ГУ Національної поліції в Київській області Янчинському О.В., забезпечити оперативне інформування штабу, за напрямками роботи через відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  міської ради за телефоном 5-11-70.

11. Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  міської ради Приказчику П.В.:

11.1. Забезпечити роботу оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами зимового періоду 2017-2018 років.

11.2. Здійснювати збір, накопичення, обробку та узагальнення інформації щодо стану справ з ліквідації наслідків погіршення погодних умов зимового періоду або виникнення надзвичайних ситуацій та подій.

11.3. Забезпечити своєчасне інформування керівництва міста та Департамент з  питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації про хід виконання заходів з ліквідації наслідків несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

12. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження від 01.11.2016 р. №259-ОД «Про утворення міського штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2016-2017 років».

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                                І.В.Сапожко

 

Прикріплені файли

Коментарі