Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

Відповідно до Закону України «Про культуру» відділ культури Броварської міської ради наказом від 30.03.17 №12  оголосив конкурс на вакантну посаду директора Міського культурного центру (далі — МКЦ).

Керуючись частинами 3 і 6 статті 213 Закону України «Про культуру» відділ культури Броварської міської ради розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду  директора МКЦ.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

-незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

-члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

-члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

-за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

-має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-                    є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

-                    є членом трудового колективу МКЦ, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає до відділу культури Броварської міської ради  до 01.12.2017 року включно в письмовому вигляді та електронною поштою:

лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Подані пропозиції розглядаються відділом культури Броварської міської ради протягом  04 грудня 2017 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Міського культурного центру (бульвар Незалежності,4, м. Бровари) 05.12.2017 року.

Телефон для довідок: (04594) 5-10-61, відповідальна особа – Циба Маргарита Віталіївна, контактний телефон: (04594) 5-10-61, електронна адреса: [email protected]ukr.net  (з позначкою «кандидатури до складу конкурсної комісії «МКЦ» (громадські організації»).

Додатково інформуємо.

Відповідно до частин третьої і шостої статті 213 Закону України «Про культуру» та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника   закладу культури комунальної форми власності, що належить до сфери управління відділу культури Броварської міської ради, затвердженого рішенням Броварської міської ради від 15.12.2016 № 403-22-07, кандидатури до складу конкурсної комісії подають громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об'єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об'єднань визначено Законом України «Про громадські об'єднання», згідно із яким громадська організація – це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до частини дев’ятої статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

З огляду на викладене та з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, просимо подати засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію.

Коментарі