Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

 

 

Об’єкт № 16/09.17 Петлюри Симона, 13

 1. Балансоутримувач: комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора - 3»;
 2. Характеристика об’єкта оренди: нежитлове  приміщення у житловому будинку                 (1 поверх);
  1. Місце знаходження об’єкта оренди: м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 13;
  2. Загальна площа, (кв.м): 13,9;
  3. Цільове використання: розміщення ательє з ремонту одягу;
   1. Термін оренди: 2 роки 11 місяців;
 3. Орендна ставка за використання майна територіальної громади м. Бровари, у відсотках до вартості майна, визначеної експертним шляхом: розміщення ательє з ремонту одягу (провадження господарської діяльності у сфері надання послуг, крім послуг автосервісу та перукарень) 10%;Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць (без ПДВ): жовтень 2017 року –   905,83 грн. для ательє (ПДВ та індекси інфляції нараховується згідно з чинним законодавством).
  1. Ринкова вартість об’єкта оренди (без ПДВ): станом на 31.10.2017 року: 108 700,00 грн.;

           Умови конкурсу:

-          найбільший запропонований розмір місячної орендної плати;

-          використання об’єкта за цільовим призначенням - розміщення ательє з ремонту одягу;

-          здійснення поточного ремонту;

-          компенсація переможцем конкурсу витрат іншого суб’єкта на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди;

-          учасники конкурсу, обов’язково, мають ознайомитись з діючим Положенням про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади м. Бровари,     ( на сайті м. Бровари або у відділі орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради).

 

            Бажаючі взяти участь в конкурсі подають заяву, на ім’я голови конкурсної комісії, секретарю комісії (відділ орендних відносин управління комунальної власності Броварської міської ради, бульв. Незалежності, 2, м. Бровари). Кінцевий термін прийняття пропозицій – 06.12.2017р.

            До заяви додаються конкурсні пропозиції (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) у запечатаних конвертах з написом: «На конкурс». Конверт має бути підписаний учасником конкурсу та скріплений печаткою (за наявністю).

            Конверти з конкурсними пропозиціями щодо орендної плати учасники Конкурсу в порядку черговості, визначеної згідно з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної Комісії після реєстрації учасників конкурсу за 10 хвилин до початку проведення Конкурсу.   

Дата, час і місце проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться  ­­­­­­­11 грудня 2017 року о 1100, за адресою: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, (мала зала - каб. 204).

За додатковою інформацією Ви можете звертатись у відділ орендних відносин Управління комунальної власності Броварської міської ради за тел. (04594) 7-20-56.

Умови конкурсу.

Конкурс передбачає наступні обов’язкові умови:

-       зобов’язання усіх учасників конкурсу щодо дотримання умов збереження, відновлення та використання об’єкта;

-       збереження спеціалізації об’єкта оренди в залежності від потреб міста;

-       учасники конкурсу, обов’язково, мають ознайомитись з Положенням про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради від 09.10.2014р. № 1308-48-06  (офіційний веб-сайт Броварської міської ради, або відділі орендних відносин Управління комунальної власності Броварської міської ради).

Умови участі в конкурсі. Конкурсні пропозиції.

        До участі у Конкурсі допускаються суб’єкти підприємницької діяльності та фізичні особи, які своєчасно подали наступні документи:

-          для юридичної особи:

-          заяву встановленого зразка, на ім’я голови Комісії, про участь у Конкурсі;

-          документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (довіреність);

-          копію паспорта представника юридичної особи;

-          копію свідоцтва про державну реєстрацію або копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

-          копію установчих документів (завірену заявником);

-          копію свідоцтва, що підтверджує обрану систему оподаткування;

-          копію довідки про відсутність заборгованості з сплати податків перед бюджетом;

-          копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності, якщо це передбачено законом (завірена заявником);

-          довідка про джерела фінансування для неприбуткових організацій;

-          довідка Державної податкової служби про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій; 

-          письмові конкурсні пропозиції з зазначенням відомостей про учасника, умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта, його модернізацію тощо, підписані претендентом на участь в конкурсі та скріплені печаткою;

-          запечатані в конверт письмові конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати на об’єкт оренди (на конверті  має бути зазначений об’єкт оренди,  найменування претендента на участь у конкурсі та напис «Конкурсна пропозиція». Конверт має бути скріплений печаткою (за наявності) та підписаний заявником на участь у конкурсі).

 

-           для фізичної особи-підприємця:

-          заяву встановленого зразка, на ім’я голови Комісії, про участь у Конкурсі;

-          копію паспорта заявника або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи - підприємця;

-          копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи, як суб'єкта підприємницької діяльності або копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

-          копію свідоцтва, що підтверджує обрану систему оподаткування;

-          копію довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків перед бюджетом;

-          копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності, якщо це передбачено законом (завірену заявником);

-          копію документу, що посвідчує окремий правовий статус фізичної особи;

-          довідку про вид діяльності;

-          письмові конкурсні пропозиції, з зазначенням відомостей про учасника, умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта, його модернізацію тощо, підписані претендентом на участь в конкурсі та скріплені печаткою (за наявності);

-          запечатані в конверт письмові конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати на об’єкт оренди (на конверті  має бути зазначений об’єкт оренди,  найменування претендента на участь у конкурсі та напис «Конкурсна пропозиція». Конверт має бути скріплений печаткою (за наявності) та підписаний заявником на участь у конкурсі).

Документи (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) подаються  до управління комунальної власності Броварської міської ради (бульв. Незалежності, 2) у конвертах з написом «На Конкурс» з відбитком печатки та/або підпису претендента. Зазначені конверти передаються голові Комісії перед її черговим засіданням, під час якого конверти розпечатуються.

Інформація про учасників конкурсу до його початку не підлягає розголошенню.

Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.

Реєстрація учасників Конкурсу завершується за 10 хвилин до початку проведення Конкурсу.

Учасники Конкурсу в порядку черговості, визначеної згідно з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної Комісії конверти з конкурсними пропозиціями щодо розміру орендної плати.

Розмір орендної плати, зазначений у конкурсній пропозиції, не може бути меншим за розмір стартової орендної плати, зазначеної в оголошенні про проведення Конкурсу.

 

 

Коментарі