Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

  Р І Ш Е Н Н Я

Від 14.11.2017_№ 683

м. Бровари

 

 

      Про призначення відповідального

      за збереження права користування

      житлом

 

         Розглянувши протокол комісії з питань захисту прав дитини   від 08.11.2017 року № 40 з питання призначення відповідального за збереження права користування житлом, керуючись статтями 55, 67, 72 Цивільного кодексу України, пунктами 57-59, 60 Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної з захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 ВИРІШИВ:

 

1. Призначити *  відповідальною за збереження права користування будинком №* по вулиці * у місті Бровари Київської області, яке на праві користування належить її неповнолітній  вихованці,  *р.н.

1.1. Місцем зберігання майна, що належить неповнолітній *р.н., визначити місце проживання матері-вихователя та проживання неповнолітньої дитини, що за адресою: Київська область, м. Бровари, вулиця *.

2. Призначити *  відповідальною за збереження права користування будинком №* по вулиці* у місті Бровари Київської області, яке на праві користування належить її прийомній дитині,  *р.н.

2.1. Місцем зберігання майна, що належить неповнолітньому *р.н., визначити місце проживання прийомної матері та проживання неповнолітньої дитини, що за адресою: Київська область, м. Бровари, вулиця Короленка, будинок*

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

   Міський голова                                                                        І.В.Сапожко                                                    

                                                  

Коментарі