Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

У січні - жовтні  ц.р. платниками Броварської  ОДПІ  сплачено до бюджетів усіх рівнів  понад 4  млрд. грн. податків

 

В тому числі до Державного бюджету  Українинадійшло  понад 1,7 млрд. гривень. В розрізі основних податків забезпечено надходження за рахунок:

- 900,1 млн.грн. податку на додану вартість, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 7,9 відсотки;

- 160  млн. грн. податку на прибуток,  збільшення надходжень відбулося  на  3,2 відсотки.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 43,5 відсотки збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб, які склали 641,1  млн. гривень.

Висловлюємо велику подяку всім платникам, хто сумлінно виконує свій конституційний обов’язок, своєчасно направляючи кошти до державної скарбниці.

 

Броварська ОДПІ

 

Податковий календар на листопад 2017 року 

 

 

З початку  року у Центрах обслуговування платників  Броварської ОДПІ надано понад 41тисячуадміністративних послуг

З них, найбільш запитуваною послугою залишається видача картки платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. З початку року видано  понад    17 тисяч таких карток.

Не менш запитуваними є послуги з реєстрації платника єдиного податку, внесення установи до Реєстру неприбуткових установ та організацій, реєстрації книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, видачі  довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

З початку року в Центрах обслуговування платників  об’єднаної податкової інспекції  зареєстровано понад тисячу  реєстраторів розрахункових операцій та  понад 4 тисячі книг обліку розрахункових операцій, надано понад сімсот послуг у сфері ліцензування.

Нагадуємо: Центр обслуговування платників Броварської ОДПІ розташований за адресою: м. Бровари, вул. Київська 286, працює з понеділка по четвер з 9 до 18 години, в п’ятницю з 9 години до 16 години 45 хвилин,  в суботу до 13 години, обідня перерва з 13 години до 13 години 45 хвилин. Довідки про роботу Центру обслуговування платників та адміністративні послуги які надаються в ньому можна отримати за телефоном (04594)- 7-20-90. Крім того  за вищезазначеним графіком працюють ЦОП відділень Броварської ОДПІ, які розташовані за адресами:

смт. Баришівка, вул. Київський шлях буд.48;

м. Бориспіль, вул. Котляревського  буд.2;

смт. Згурівка, вул.Українська, буд.19;

м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана-Хмельницького буд.95;

м. Яготин, вул. Незалежності буд.106;

                                        м. Славутич, проспект Дружби Народів, 17а.

  Броварська ОДПІ

 

Прикріплені файли

Коментарі