Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари світлофорних об’єктів

 

На підставі рішення Броварської міської ради від 28.09.2017 №666-32-07 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари світлофорних об’єктів», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м. Бровари світлофорні об’єкти, згідно з додатком, що знаходяться у державній власності у сфері управління Міністерства внутрішніх справ України та на балансі державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Розвиток» для подальшого використання за цільовим призначенням і без права відчуження в приватну власність.

2. Комісії по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити акт приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити КП «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс та обслуговування світлофорні об’єкти, вказані у пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від 9 листопада 2017 року

№ 717-34-07

 

Прикріплені файли

Коментарі