Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Укрбудінвест-2000»  у комунальну власність територіальної громади м.Бровари 

 

Розглянувши лист ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Укрбудінвест-2000» від 09.10.2017 №57/17, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади  м.Бровари обладнання , що встановлене у котельні по вул.Київській,296-Б в м.Бровари Київської області та перебуває у власності та на балансі ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Укрбудінвест-2000», згідно з додатком.

2. Комісії по передачі вказаного у пункті 1 обладнання здійснити передачу та оформити акт приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.

3.Доручити КП «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс та обслуговування, як внесок до статутного капіталу, обладнання, що встановлене у котельні по вул.Київській,296-Б в м.Бровари Київської області та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення від 28.09.2017 №664-32-07 «Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  ТОВ «ХОРОС»  у комунальну власність територіальної громади м.Бровари». 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

м. Бровари

від 9 листопада 2017 року

№ 715-34-07

Прикріплені файли

Коментарі