Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про  продовження терміну дії договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності  територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району

 

 

З метою раціонального використання майна спільної сумісної власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, п. 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Положенням про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району в новій редакції» затвердженого рішеннями Броварської міської ради від 29.12.2011 року № 456-17-06 та Броварської районної ради від 28.02.2012 №275-16-VI, враховуючи рішення комісії з оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району (протоколи від 29.06.2017 № 4, від 04.04.10.2017 № 6) враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою Броварська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Продовжити термін дії договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, згідно з додатком.

2. Балансоутримувачу (Орендодавцю) - Броварській центральній районній лікарні оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного в     додатку комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності  територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

3. У разі не укладення договору оренди у строк 41 календарного дня з дня прийняття рішень Броварської міської ради та Броварської районної ради з вини заявника, рішення втрачає чинність в частині надання дозволу орендодавцю на укладення договору оренди на об’єкти зазначені в додатку.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Міський  голова                                                                                      І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від 9 листопада 2017 року

№ 708-34-07

Прикріплені файли

Коментарі