Маєш право знати - Бровари
Ця версія документу є найновішою

Текст документу

версія для друку

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до міської Програми

розвитку культури м. Бровари на 2017 рік

 

 

 

З метою вдосконалення в місті роботи з реалізації Державної політики щодо розвитку Української культури і кращих здобутків європейської та світової культури, створення сприятливих умов для забезпечення культурно-дозвіллевих, інформаційних потреб населення міста, збереження історико-культурної та нематеріальної спадщини, підвищення ефективності діяльності закладів культури міста, на виконання Закону України «Про культуру», Закону України «Про позашкільну освіту», Закону України «Про музеї та музейну справу», Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Закону України «Про охорону культурної спадщини», керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з гуманітарних питань, Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до міської Програми розвитку культури  м. Бровари на 2017 рік в розділі «V.Фінансування Програми. Показники. Пункт 1.». (додається.)

2. Фінансовому управлінню проводити фінансування Програми за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на  2017 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від 9 листопада 2017 року

№  730-34-07

Прикріплені файли

Коментарі